بل ( اورجینال بل )

درباره برند بل ( اورجینال بل ) …
برند اورجینال بل یکی از برندهای کمپانی مطرح و محبوب Kurz cosmetics است. این کمپانی آلمانی که به عنوان کمپانی مادر محصولات متنوع آرایشی را تولید و عرضه می‌کند، برندهای متنوعی را در زیر مجموعه خود دارد. یکی از این برندها، برند اورجینال بل است. برند اورجینال بل که ما در ادامه از آن به اسم بل نام می‌بریم، از دیر باز در سبد خرید آرایش خانم های ایرانی حضوری پر رنگ داشته است. این برند آلمانی، همواره بر تولید محصولاتی کاربردی و متنوع تاکید داشته و دارد. تخصص اصلی برند بل، تهیه و تولید لوازم آرایشی مناسب چشم است.

حتما شما مداد چشم های مشکی این برند با ظاهر طلایی و لوگوی زنگوله را به خاطر دارید. این برند در بین برندهای مطرح لوازم آرایشی در سراسر جهان با مداد های چشم خود مطرح ، محبوب و معروف است. البته محصولات این برند قدیمی و نوستالژیک تنها به لاین آرایش چشم محدود نمی شود . (در ادامه لیست محصولات این برند را به تفضیل برای شما توضیح خواهیم داد ).

یکی از دلایلی که برند بل را در بین سایر محصولات آرایشی دیگر محبوب کرده است ، قیمت مناسب این محصولات به نسبت کیفیت بسیار بالای آن هاست. از سوی دیگر این محصولات در بسته بندی های بسیار جذاب و قابل حمل راحت تولید و عرضه می شوند. برند بل در محصولات آرایشی لب خود تنوع رنگی بسیار زیادی را برای مصرف کننده ها به ارمغان می آورد .

اما فرای تمام این ظواهر جذاب و دوست داشتنی ، برند بل از کیفیت محصولات خود ذره ای غافل نشده است. تمامی محصولات کمپانی آلمانی بل به تایید سازمان دارویی و بهداشت جهانی رسیده است و همچنین این محصولات با تاییدیه وزارت بهداشت در ایران عرضه می شود. محصولات بل در سرتاسر جهان عرضه می شوند و در بیشتر کشورهای جهان دارای محبوبیت و درصد فروش بالایی هستند. استفاده از ترکیبات اولیه مرغوب ، تنوع رنگی بالا، تنوع محصولات کاربردی چشم و همچنین بسته بندی زیبا و کاربردی از ویژگی های بارز این برند است .

محصولات برند اورجینال بل از کمپانی Kurz cosmetics در لاین های زیر تقسیم می شوند :

محصولات آرایشی چشم و ابرو :
این لاین شامل 19 نوع محصول متنوع و متفاوت می شود .

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–12 از 38 نتیجه