هرا گریس

لنز گریس هرا از بهترین برند های موجود در زمینه لنزهای طبی و رنگی در بازار جهانی میباشد .این محصول ساخت شرکت Dreamkon کشور کره جنوبی است .
در هنگام انتخاب لنز به سایز و قطر آن و از همه مهمتر میزان منحنی که دارد توجه کنید. زیرا قطر مردمک و عنبیه هر فرد با دیگری متفاوت است و همچنین انحنای کره ی چشم افراد نیز با هم تفاوت دارند. لنزهای هرا دارای سایزها و اندازه های متفاوت در انحنایشان میباشند که روی جعبه ی آنها ذکر شده است. ضمنا اگر فرد بدون توجه به سایز لنز آنها خریداری کرده و مناسب عنبیه اش نباشد قطعا حس نا راحتی میکند و نمیتواند آن ها را در چشم خود تحمل کند.
ویژگیهای لنز Grace Hera

آشنایی با انواع و مشخصات لنز گریس هرا Grace Hera

1- لنز چشم گریس هرا Grace Hera دارای دوره های استفاده ی متفاوت به شرح زیر میباشند.

لنز سالانه : اگر لنز مورد نظر یک ساله باشد به این معنی است که مصرف کننده تنها به مدت یک سال میتواند از آن استفاده کند و اگر بیش از این زمان آن را مورد استفاده قرار دهد دچار عارضه و بیماری های چشمی از جمله زخم قرنیه و آلودگی میکروبی چشم خواهد شد .
لنز فصلی: اگر لنز مورد نظر فصلی باشد به این معنی است که مصرف کننده تنها به مدت یک فصل یا حدود سه ماه میتواند از آن استفاده کند . منظور از فصل تاریخ نقویمی نیست بله با توجه به شرایط و تغییرات جوی این لنزها مورد استفاده است بطور مثال یک فصل سرد از زمانیکه هوا رو به سردی میگذارد تا زمانیکه هوا گرم شود ادامه دارد . در کشور ما همان حدود ۹۰ روز برای یک فصل در نظر گرفته می شود لنز فصلی از جمله لنزهای تماسی چشم است و نسبت به انواع سالیانه آن، مزایایی همچون کاهش احتمال عفونت چشم، اکسیژن رسانی بهتر به چشم و… را دارد.

2- نرمی و لطفات از دیگر ویژگی های این لنز هاست . به طوری که مصرف کننده در صورت استفاده از برندهای مختلف و مقایسه ی آنها با لنز گریس هرا Grace Hera متوجه خواهد شد که این لنز ها لطافت و نرمی خاصی دارند که چشم ها را اذیت نمیکنند و فرد با استفاده از آنها کاملا حس راحتی میکند.

3- لنز گریس هرا Grace Hera از خشکی چشم جلوگیری میکنند به طوری که روی آن ها درصد آبرسانی شان نوشته شده است و فرد میتواند با توجه به میزان خشکی طبیعی چشمش و نیازی که دارد درصد آبرسانی این لنزها را انتخاب کند.

4- مواد سازنده ی لنزهای طبی رنگی هرا از جنس polyhema میباشد.

5- لنز های هرا دارای رنگ ها و توناژ های بسیار متنوع میباشد به طوری که مصرف کننده به راحتی میتواند رنگ و توناژ مورد نیاز خود را انتخاب کند. توناژهای این لنز به این صورت است که برای هر رنگ دارای چند توناژ مختلف از تیره تا روشن تولید شده است. فقط باید در نظر داشته باشید که چه رنگ لنزی را انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–12 از 42 نتیجه