کانفست

برند لوازم آرایشی کانفست Confest

برند لوازم آرایشی کانفست Confest یکی از برندهای معتبر آرایشی موجود در سایت گالری سالوته می باشد و شما می توانید پس از مطالعه ویژگی های محصولات کانفست و انتخاب محصول مورد نظرتان خرید اینترنتی خود را ثبت نمایید تا محصول خریداری شده در اسرع وقت به دستتان برسد.

دسته بندی محصولات کانفست Confest

محصولات آرایشی برند لوازم آرایشی کانفست Confest در دسته بندی های محصولات آرایش چشم، محصولات آرایش لب و محصولات آرایشی صورت قرار می گیرد که در ادامه به معرفی هرکدام از این دسته بندی ها خواهیم پرداخت.

محصولات آرایش چشم کانفست Confest

محصولات آرایش چشم کانفست Confest شامل خط چشم ماژیکی مشکی می شود. خط چشم ماژیکی کانفست Confest یکی از انواع خط چشم ماژیکی می باشد که در برابر تعریق و رطوبت مقاوم است. خط چشم ضد آب کانفست Confest یک خط چشم مایع می باشد که نمایی مات و طبیعی را در پشت پلک ها ایجاد می کند. قلم خط چشم ماژیکی ضد آب کانفست Confest می تواند خط چشمی نازک یا متوسط را برایتان ایجاد کند. شما عزیزان می توانید جهت مشاهده عکس خط چشم ماژیکی و قیمت خط چشم ماژیکی ارزان در سایت گالری سالوته اقدام کنید و خرید خط چشم ضد آب خود را ثبت نمایید.

نحوه استفاده از خط چشم ماژیکی کانفست Confest

شما عزیزان می توانید طرز استفاده از خط چشم ماژیکی کانفست Confest را در اینترنت جستجو کرده و آموزش کشیدن خط چشم ماژیکی دخترانه را به صورت تصویری مشاهده نمایید. خط چشم مایع کانفست در سایت گالری سالوته موجود است و شما می توانید جهت خرید خط چشم مایع ماژیکی در سایت اقدام نمایید.

محصولات آرایش لب کانفست Confest

محصولات آرایش لب کانفست Confest که در سایت گالری سالوته موجود است شامل رژ لب جامد کانفست Confest و رژ لب مایع کانفست Confest می باشد. رژ لب مخملی کانفست نمایی مات و نیمه مات را بر روی لب ها ایجاد می کند و جلوه ای زیبا به فرم لب ها می بخشد. در ادامه به معرفی انواع رژ لب و معرفی انواع رنگ رژ لب با شماره می پردازیم.

انواع رنگ رژ لب جامد کانفست Confest

رژ لب کانفست Confest یکی از انواع رژ لب ها می باشد که از 24 رنگ متنوع و جذاب تشکیل شده است. رژ لب مات و نیمه مات کانفست یک رژ لب مخملی با نمایی طبیعی می باشد که هیچگونه احساس سنگینی را بر روی لب ها ایجاد نمی کند. انواع رژ لب های مخملی کانفست حاوی مواد مرطوب کننده لب و آبرسان لب در ترکیبات خود می باشند. شما عزیزان می توانید جهت مشاهده و خرید انواع رنگ رژ لب جامد کانفست Confest در سایت گالری سالوته اقدام نمایید.
انواع رنگ رژ لب مایع کانفست Confest

رژ لب مایع مات کانفست Confest حاوی 24 رنگ متنوع و جذاب می باشد. مارک رژ لب مایع کانفست حاوی مواد مرطوب کننده لب و آبرسان لب در ترکیبات خود می باشد و نمایی مات و طبیعی را بر روی لب ها بوجود می آورد. شما عزیزان می توانید جهت مشاهده انواع رژ لب مایع کانفست در سایت اقدام کنید و بهترین رنگ رژ لب مایع مناسب خود را از میان 24 رنگ آن انتخاب کنید.

رژ لب 24 ساعته کانفست Confest

رژ لب 24 ساعته مایع و رژ لب 24 ساعته جامد دو نوع از انواع رژ لب هایی است که در سایت گالری سالوته موجود می باشد و شما عزیزان می توانید با مشاهده و مقایسه قیمت رژ لب 24 ساعته و مشاهده ویژگی های هر کدام بهترین انتخاب رژ لب را داشته باشید. رژ لب 24 ساعته کانفست Confest از ماندگاری بالا و تنوع رنگی بالایی برخوردار است و شما می توانید به راحتی از یک انتخاب صحیح در میان انواع رنگ رژلب های موجود بهره مند شوید. قیمت رژ لب 24 ساعته در سایت برای شما عزیزان قابل مشاهده می باشد.

محصولات آرایشی صورت کانفست Confest

محصولات آرایشی صورت کانفست Confest شامل کرم پودر کانفست، پنکیک کانفست و پرایمر صورت کانفست می باشد که شما عزیزان می توانید محصولات آرایشی صورت کانفست Confest و دیگر محصولات آرایشی را با بهترین قیمت از فروشگاه گالری سالوته که یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی معتبر لوازم آرایشی می باشد تهیه نمایید.

پرایمر صورت کانفست Confest

پرایمر بی رنگ کانفست یک پرایمر مات کننده صورت و پرایمر روغنی می باشد که به عنوان یک پرایمر پوشاننده لک و جوش و پرایمر پوشاننده چروک صورت مورد استفاده قرار می گیرد. در خرید پرایمر صورت باید در نظر داشته باشید که حتما از قدرت پوشانندگی بالایی برخوردار باشد و بتواند چهره شما را یک دست و صاف نمایش دهد. شما عزیزان می توانید جهت مشاهده عکس پرایمر صورت کانفست و قیمت پرایمر صورت کانفست در سایت گالری سالوته اقدام نمایید.

انواع کرم پودر آرایشی کانفست Confest

کرم پودر کانفست Confest در دو مدل کرم پودر پمپی شیشه ای کانفست و کرم پودر تیوپی کانفست تولید شده است و شما می توانید با مطالعه ویژگی های هر کدام بهترین کرم پودر مناسب پوستتان را خریداری نمایید. کرم پودر ضد آفتاب کانفست شامل تناژهای رنگی متنوعی می باشند که بر اساس نوع پوست به دسته های کرم پودر برای پوست های چرب و جوش دار، کرم پودر برای پوست های خشک یا کرم پودر مناسب پوست دهیدراته و کرم پودر برای پوست مختلط تقسیم بندی می شود.

کرم پودر پمپی شیشه ای کانفست Confest

کرم پودر پمپی شیشه ای کانفست Confest یکی از انواع کرم پودر مخملی می باشد که حاوی SPF 30 می باشد وقدرت پوشانندگی بالایی دارد. کرم پودر کانفست به عنوان یک کرم پودر ضد آفتاب مورد استفاده قرار می گیرد. کرم پودر مایع کانفست بافتی مات و مخملی را بر روی پوست بوجود می آورد. شما عزیزان می توانید جهت مشاهده قیمت کرم پودر مخملی کانفست و شماره های کرم پودر کانفست در سایت گالری سالوته اقدام نمایید و خرید کرم پودر خیلی روشن خود را در سایت ثبت نمایید.

کرم پودر تیوپی کانفست Confest

کرم پودر تیوپی کانفست Confest یکی از انواع کرم پودر مات در سایت گالری سالوته می باشد که حاوی SPF 15 می باشد و با قدرت پوشانندگی بالا در جهت یک دست کردن پوست صورت استفاده می شود. کرم پودر ضد آفتاب کانفست یک کرم پودر مایع مات است و احساس لطافت و سبکی را بر روی پوست ایجاد می کند. قیمت کرم پودر مخملی کانفست و شماره های کرم پودر کانفست در سایت گالری سالوته قابل مشاهده است و شما می توانید جهت خرید کرم پودر مناسب در سایت اقدام نمایید.

پنکیک مخملی کانفست Confest

پنکیک آرایشی کانفست Confest حاوی SPF 8 می باشد که در 6 تناژ رنگی ارائه می شود. پنکیک کانفست برای انواع رنگ های پوستی مناسب است. پنکیک مخملی کانفست بر اساس نوع پوست به دسته بندی های پنکیک برای پوست خشک، پنکک برای پوست معمولی، پنکک برای پوست چرب، پنکک برای پوست خشک وحساس و پنکیک برای پوست مختلط تقسیم بندی می شود.

پنکیک دو کاره کانفست Confest

پنکیک مخملی کانفست Confest یک نوع پنکیک دو کاره می باشد که هم قابلیت استفاده به صورت خیس و هم به صورت معمولی را دارد که اصطلاحا به نوع اول پنکیک خیس گفته می شود. برای استفاده از پنکیک دو کاره کانفست Confest به عنوان یک پنکیک خیس باید ابتدا پد پنکیک را خیس کرده و پس از گرفتن آب اضافی آن از آن استفاده کرد یا اینکه ابتدا سطح پنکیک آرایشی را به مقدار کم مرطوب کرده و پس از آن می توانید با پد پنکیک را به سطح پوست خود بزنید و کاملا پخش و یک نواخت کنید. شما عزیزان می توانید جهت مشاهده قیمت پنکیک ضد آفتاب کانفست و عکس پنکیک آرایشی کانفست در سایت گالری سالوته اقدام نمایید و خرید پنکیک دو کاره کانفست خود را ثبت نمایید تا محصول در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

خرید محصولات کانفست Confest از سایت تخفیف لوازم آرایشی

خرید محصولات آرایشی با کیفیت و با قیمت مناسب باید از سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی صورت بگیرد چرا که در صورت وقوع مشکل در روند خرید محصولات آرایشی مورد نیازتان بتوانید آن را پیگیری کرده و به نتیجه مثبت برسانید. فروشگاه گالری سالوته یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر لوازم آرایشی می باشد که در تلاش است تا بتواند در جهت خرید لوازم آرایشی ارزان و باکیفیت گام برداشته و رضایت شما عزیزان را کسب نماید.

اطلاعات بیشتر ...

نمایش دادن همه 7 نتیجه

 • 145,000 تومان

  خط چشم مشکی کانفست ماژیکی ضد آب با ماندگاری بالا CONFEST MAGIC EYELINER BLACK COLOR AND WATER PROOF

 • 250,000 تومان

  پرایمر مایع کانفست بی رنگ و مات کننده، حجم 30 میلی لیتر CONFEST LIQUID MATTIFYING PRIMER 30ML

 • 238,000 تومان

  کرم پودر تیوپی کانفست SPF 15 با ماندگاری 24 ساعته و نمای مات، تمام شماره ها CONFEST LIQUID TUBE FOUNDATION SPF 15 MATTE AND LONG LASTING ALL NUMBERS

 • 294,000 تومان

  کرم پودر پمپی شیشه ای کانفست SPF 30 بدون چربی با نمای مات، حجم 30 میل CONFEST PUMP FOUNDATION SPF 30 ALL NUMBERS

 • 185,000 تومان

  پنکیک مخملی کانفست SPF 8 با نمای مات و پوشش یکدست، حجم 12 گرم CONFEST COMPACT POWDER ALL NUMBERS

 • 185,000 تومان

  رژ لب مایع مات کانفست با ماندگاری بالا در 24 رنگ جذاب و 2 مدل شاین دار، حجم 9 میل CONFEST LIQUID LIPSTICK ALL NUMBERS

 • 165,000 تومان

  رژلب جامد مات کانفست Confest matte solid lipstick